Černá prázdná ovečka....

26. května 2014 v 12:01 | Slečna Nikola |  Realita a Sny
Následující text obsahuje všelijaké myšlenkové pochody jedné šíleně smutné (ráda bych řekla princezny, ale bohužel), hloupé ovce. Proč ovce? Protože jsem přišla na to, že abych byla kráva musela bych vyrůst. Mohla bych se nazvat ještě hanlivým přirovnáním ženského pohlavního orgánu, ale musím být slušná. Neříkám že bych se tou ***** nechtěla nazvat, protože vím že to slovo na mě sedí, ale nemůžu.


Mám takový divný pocit když se procházím tím přeplněným městem a míjím ty vesele oblečené lidi... Já se toulám v černém, jak jinak, s kapucí hluboko do tváře, na uších sluchátka a hudba co trhá moje uši. Cítím se tak docela dobře. Zvykla jsem si na to bejt sama. Nikdy jsme nezapadla do kolektivu. Taková ta černá ovečka společnosti. Vím, že nejsem sama, ale jsem sama. Těžko a lehce pochopitelné. Lidí jako jsem já jsou tucty a přesto jsme všichni sami.

Znáte to někteří možná ne? Např. třídní kolektiv...

Rozpiplané slepičky co zajímá jen móda, nehty, kluci, nehty, vlasy, nehty, oblečení, nehty, nehty, nemám málo řasenky? Nestojí mi někde jeden vlas? Mám metr osmdesát a čtyřicetpět kilo, bože já jsem tlustá.
A pak je v pravidle mít ve třídě jednu holku které je tohle absolutně u prdele. Haha, tady jsem já.
Vlasy v culíku, triko tři roky staré, ošoupané džíny, tenisky, naprosto nevkusná (podle ostatních) mikina s mrtvou žábou na zádech. Šmínky, "mejkapeček na můj rýpaček" se mě těžce netýkaj. Neřeším to jestli mám nebo nemám gelové nehty s naprosto křičícím růžovým lakem "bože já miluju růžovou!".
To bývalo... Když jsem ještě do školy chodila, Třídní černá ovečka... teda až na jednu holku kterou miluju do dneška, s tou sem ráda trávila život.
Na střední to bylo skoro to samé... až na to že jsem chtěla přátele, tak jsem se začala přetvařovat, že jsem někdo kdo jsem nikdy nebyla.

A pak přišel život blá blá blá a to by stačilo.

....počkat...pak přišel on...Budeme mu říkat Pan Nikdo. Vlastně byl dlouhou dobu Pan Někdo! Protože byl vlastně Pan Všechno. Teď už povinně, kvůli jeho přání, Pan Nikdo.

Ani nevím proč o něm zase píšu, můj celý život se točí teď kolem Tebe.
Možná to je z velké části proto, že díky tobě jsem ze své role "bé bé čená ovečka, nemá kamarádky, nemá život" konečně vypadla. Bohužel s tvým potencionálním prvním úspěšně neúspěšným odchodem jsem se do té role vrátila.
Díky pěkně.
Písnička která právě trhá moje uši je taky tvoje zásluha, vlastně celý tento styl hop hop hip hop je tvoje práce. Za to ti taky děkuju.
Bože už je to tady zase -_-
Zase ty odporné slzy. Chtěla bych si říct, chce se mi brečet, ale promiň nebudu, řasenka je drahá záležitost (na mé poměry ano ) ale bohužel, mmožná bohudík, žádnou na sobě nemám. Opět....

V posledních pár dnech si přemítam proč to všechno, a hle kápla jsem na na to. jsem přece černá ovce, Naprosto depresivní jinak tuctová holka. Nemám ani metr devadesát a ani míry 90-60-90. A to je ten důvod proč nemůžu bejt sakra štastná?.... Ne, ty jsi ten důvd.

Blá blá blá posuneme se dál.

Vím, že tady na blogu je hodně depresivních věcí a proto jsem začala uvažovat nad tím jak je to možné.
Jak může být matka skoro dvouletého kluka, naprosto užasného, krásného, zdravého chlapečka, takhle depresivní maniak?
Jednoduchá odpověď by byla : NEVÍM.
Ale myslím, že za posledních, fíha, za poslední řadu let se mi tohle začalo asi líbit. Nevím proč, možná bych se chtěla změnit, ale tohle jsem a tímhle zůstanu.

Černá ovce rodiny, kolektivu, světa....černá ovce tohohle blogu....prostě ztracený snílek.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marie Bernadeta Marie Bernadeta | Web | 26. května 2014 v 12:24 | Reagovat

Tak ovečko černá , hybaj do balónu a přileť do nebe , náš pastýř tě přetře na bílo... :-)  Modrý Anděl

2 slecna-nikola slecna-nikola | Web | 26. května 2014 v 13:05 | Reagovat

[1]:  Ne díky, naštěstí jsem ateista a v to vaše křesťanství nevěřím :)

3 Pikachu ^_^ Pikachu ^_^ | 27. května 2014 v 19:57 | Reagovat

To by mé tak zajímalo, kdo je ta "jedna holka kterou miluješ do dneška, s tou si ráda trávila život" :-D :-P

4 slecna-nikola slecna-nikola | Web | 27. května 2014 v 20:33 | Reagovat

[3]: Taková jedna co mi před začátkem šesté třídy napsala smsku "něco blá blá blá budem spolu chodit do třídy blá blá blá " :D <3 moje žena!

5 Meggy Adfectus Meggy Adfectus | E-mail | Web | 3. června 2014 v 18:08 | Reagovat

Četla jsem na LS, nakoukla a našla trošku sebe, snad víc minulosti, mnoho komplikovanoci, tvůrčí duši.... Nebudu se příliš rozepisovat, mrkni na web, pochopíš.... :-)

6 bellagloomy bellagloomy | 5. června 2014 v 19:27 | Reagovat

obdivuju tě, to co píšeš, taky mám/nemám Pana Nikoho? hm. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama