Nesnáším tvé doteky, vlastně i tebe

9. června 2014 v 9:09 | Slečna Nikola |  Realita a Sny
Nesnáším to tvoje mačkání....

I přesto, že jsem vždy milovala lidský kontakt, doteky, polibky, mazlení a vše co k tomu patří.
Nenávidím to tvoje. Nejsi něžný, pozorný, opatrný. Jen příjdeš, sáhneš, odejdeš. Co z toho máš?
Zase trucovně sedím v koutě a pláču po jednom z těch tvých "dotekových útoků".
Vysmíváš se mi do obličeje - to vlastně děláš pořád.

Kdysi jsem milovala každý tvůj dotek. Letmý, plný chtíče, vášnivý... prostě jsem to milovala.
Ovšem, pak se stalo pár věci. S tebou. Změnil jsi se. Z toho muže který mi věnoval úsměv, pohlazení a klid na duši, se stal obyčejný prasýcký krypl.

Diváš se na mě teď tím tvým výsměvným pohledem, jak sedím v koutě a zběsile datluju do notebooku.
Proneseš klasicky tu větu "Zlato co ti je? Zase si stěžuješ na fejsu?".
Se slzami v očích se na Tebe podívám a zase skloním hlavu.

Zase si stěžuješ na fejsu....Co si sakra myslíš? Jsem snad ty? Abych po každé kravině utíkala na fb a spisovala kamarádkám - jak to máš ve zvyku ty - jaký jsi idiot a jak mi ubližuješ? ne dík, na to mam místo kam skoro nikdo nechodí, o kterém ty ani nevíš.

Zajímalo by mě, kam se stratila ta tvoje něžnost. Když jsi dokázal mě láskyplně pohladit po tváři, letmo políbit a rozzářit mi úsměv na tváři. Kam? Proč? A´znovu proč, proč, proč, proč, proč!!!?
Odpověď mi nikdy nedáš, kdykoliv se ptám, kdykoliv se snažím si o tom s Tebou promluvit.
Místo toho raději příjdeš narveš mi ruku mezi nohy zasměješ se a zase odejdeš. Bolí to, ubližuješ mi, ne jen fyzicky - na to jsem popravdě za celý život zvyklá - ubližuješ mi víc psychicky.

Nedávno jsem měla tu čest mluvit po pár letech s - kdysi moc dobrým kamarádem - těď už jen známým z minulosti.
Když jsme se po pár větech rozloučili, chytil mě za rameno a řekl: "Změnila jses, ten oheň co ti sálal z očí už vyhasnul".
Odešel.

Dva dny jsem přemýšlela nad tím o čem mluvil a dneska ráno jsem to pochopila, když mi odepsal na zprávu, že nevím co tím myslel.

Cituju :

Jak jsem řekl, změnila jsi se, už nemáš tu radost ze života v očích, už nejsi ta Nikol kterou jsem znal. Byla jsi blázen a smíšek, plný lásky, teď jsi jen prázdná schránka. Nepříjde Ti to tak? Nevím co se stalo, nevím, čím jsi si prošla, čím si procházíš, ale poradím Ti jedno, zbav se toho. zničilo Tě to už dost, nemusí Tě to ničit dál.

Mluvil o tobě.
Už měsíce přemýšlím, co dělám špatně, že jsi na mě takový jaký jsi. Už mi to došlo, já ndělám špatně nic, krom jedné věci, nechám se Tebou pohlcovat. Doslova mi žereš každou mou radost, každý kousek energie, každou šťastnou chvíli dokážeš zabít. Jsi prostě jen prasácký idiot.


Musím si začít stavět kolem sebe barikádu, takovou kterou ta tvá zlá povaha nezničí.
Bariéru přátelství a lásky. Dobrejch myšlenek, všeho co ty nemáš rád...nesnáším tvé doteky...prostě na mě nesahej...


...zvládnu to...musím... jsem přece velká holka....


...a když ne, prostě tě obejmu.... (berte to jako vtip, nedokážu ublížit ani tomu odpornému pavoukovi co ho máme na záchodě a já se ho tak strašně bojím....)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bitxia bitxia | Web | 9. června 2014 v 9:32 | Reagovat

Po tvém článku jsem si vybavila podobnou, i když úplně jinou situaci u mě.. Tenkrát jsem byla zamilovaná do strašně žárlivýho kluka.. to opravdu člověka strašně změní, ten pocit beznaděje a stísněnosti... Ale ať už ho máš ráda nebo ne.. bez něj ti bude opravdu líp...

2 Eovlyn Eovlyn | 27. června 2014 v 19:25 | Reagovat

Neznám Vás, na tenhle blog jsem narazila u jedné strašně pěkné, ale strašně smutné fotky na fb stránce, kde píšete taky o dvouletém malém princi... A moc jsem toho ještě tady nepřečetla, ale můžu Vám už teď říct: Utečte co nejdál! Kdekoliv Vám bude líp než tady s tím chlapem... Utečte, dokud to ještě jde, dokud je Váš malý princ malý a dokud ho to nepoznamená... I Vy máte ještě šanci se dostat zpět ke světlu, ale čím hlouběji se propadnete, čím víc Vám bude ubližováno, tím víc ztratíte sebe samu... A nalézt se, to pak bude nadlidský úkon...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama