Červenec 2014

30denní výzvy

12. července 2014 v 21:18 | Slečna Nikola |  Challenge
OMLOUVÁM SE ALE Z OSOBNÍCH RODINÝCH DŮVODŮ PŘERUŠUJU CHALLENGE, JAK TO BUDE MOŽNÉ VRÁTÍM SE ZPĚT TAM KDE JSEM ZAČALA, MOŽNÁ I NA ZAČÁTEK.

Sai -3- Naruto a Ino tak trochu jinak

11. července 2014 v 19:25 | Slečna Nikola |  Malůvky
Tka sem se na fb přidala do skupiny a nějak se mi to zalíbilo, takže sem se vrhla do totál kolaps proměn :D
Zde beach boy naruto a sexy Ino :3

3.Day 30drawing - fav. food

11. července 2014 v 19:20 | Slečna Nikola |  Challenge
**takže znovu se omluvám za pozdní přidání, měla sem na papíře rozkreslenou totál brutál luxus pizzu ._. bohužel, to kafe se na ní vylilo určitě samo**


Je to kreslené v pc a ne rukou nebojte :D
Takže hup tak narychlo druhou oblíbenou pochoutku, a hurá na 4den.


3.Day 30letter - Ona je nejlepší <3

10. července 2014 v 19:43 | Slečna Nikola |  Challenge
**Dlouho jsem přemýšlela kdo je můj nejlepší kamarád, mám dva, ale rozhodla jsem se pro ní, protože ona mi je blíž**

Ahoj Edit,

předem Ti chcu poděkovat za to, že jsi mi před těmi Xlety napsala tu první zprávu od Tebe. Tím jsem Tě vlastně poznala a "získala". Vzpomínám na to když jsme spolu bývaly každý den, ve škole, po škole, o víkendech. Ty lumpárny co jsme dělali, ty blbosti. To že jsi mě naučila hrát wow, to je tvoje největší chyba a největší plus. Kdykoliv cokoliv se stalo, byla jsi tady pro mě! Celou základku, jen ty a já. Myslela jsem si, že to takhle bude pořád, bohužel, časy se mění, my sme dospěly, každá šla jinam, každá má jiné priority. Vídáme se tak málo, že mi je až do breku když zase odejdeš.
Jo, chybíš mi, ani nevíš jak. Od jedné doby jinou kamarádku nemám a ty tu prostě nejsi. Vím, že to prostě není tvoje vina, že to tak prostě v životě už je, ale prostě mi chybíš.
Pamatuješ si na školní dny typu "koupili sme smrdící kapsli dáme ji Sonymu na mikinu" ? Jsou to nejlepší vzpomínky.
Nebo rozlučák? :D "mami prosím zabij mě" :D Ani nevíš jaký problém sem měla mámě vysvětlit tu ztracenou mikinu a třištvrťáky celé od nějaký sračky nějakého bahna.
Nebudu psát slohy, ale prostě Tě svým způsobem miluju.
Navždy :3

2.Day 30letter - i ty zloduchu

10. července 2014 v 9:00 | Slečna Nikola |  Challenge
**Předem se omlouvám za pozdní dodání, napsáno to bylo už včera, bohužel jsem byla časově vyčerpána, proto to přidávám až teď**


I ty brute, aneb Nikolko,Nikolko

Dítě jedno prašivé, copak tys to zase vyvedla? Proč si to rozebrala na poslední šroubek? Proč si tu panenku ostříhala? Proč jsi jako oblíbenou hračku nakreslila pistol a né panenku jako tvé kamarádky?
Převážně všechny otázky smiřované na tebe byly v tomhle stylu. Byla jsi neskutečně, živé, protivné a zlé dítě. Ono hold když si vyrůstala v okruhu kluků už to asi jinak nešlo. Nechat si rozbít hlavu u kamenování bylo tvoje. Podruhé Ti to taky nevadilo? Potřetí když jsi musela na šití jsi ještě zvesela běhala za klukama a ukazovala jim ty dva stehy na hlavě. Máma moc nadšená nebyla když zjistila jí tehdy zmizely kondomy. Bylo Ti tehdy dvanáct a ona se bála nejhoršího. Možná se jí trošku ulevilo, možná taky ne, když Tě pak načapala v tom slavném bunkru v křoví s nafouklým kondomem na hlavě jak děláš na Kubu blbý ksychty a ten mezitím lije vodu do dalšího. Nesčetněkrát jsi provedla nějakou blbostm neustále si něco ztrácela.
Jen prosím, už nikdy nedělej to cos dělala jako dítě. Utíkat. Utíkala jsi před všim co se Ti nelíbilo, před každým kdo se na Tebe špatně podíval. Pamatuješ jak jsi tehdy v 7letech utekla z domu? Po cestě si ztratila boty, rozbila kolena, skoro tě srazilo auto na hlavní cestě a nakonec Tě stejně chytil soused policajt.
Čím starší jsi byla tím víc jsi se uklidnila ale stala jsi se samotářkou. Z toho veselého dítka co běhalo po venku a provádělo lumpárny z tebe byla zakřiknutá, věčně doma zavřená.
Poslední věc kterou bych ti vytkla je to tvoje žraní, v jedenácti jsi začala žrát jako prase a začala si tloustnout a já to odnáším do dneška :/

Sai -3- Hinata (naruto) tak trochu jinak

9. července 2014 v 16:42 | Slečna Nikola |  Malůvky
Na FB jsem se přidala do skupiny, nevím jestli to je móda nebo co to je ale tohle předělávání někoho k dokonalosti své mysli se mi líbí .
Vyzkusila jsem to na tady tý cácoře, kterou sem fakt v narutovi (dokud jsem to sledovala) neměla ráda :D

zase koukám zapomněla sem tam pogumovat přetahy, nevim proč se dělaj :D
sem tele :D

2.Day 30drawing - fav. animal - výr?

9. července 2014 v 16:29 | Slečna Nikola |  Challenge
Den druhý, u oblíbeného zvířete jsem hodně polemizovala.
Miluju jednorožce (docela vtipné protože koně opravdu nesnáším), ale hodně lidí mi tvrdí, že to není zvíře ale smyšlený blud.
Tudíš jsem se rozhodla pro sovu, nebo výra, kdo ví co to je :D ....
Je to podle předlohy protože jsem naprosti totálně neschopná a v takovém časovém skluzu, že přiznávám odflákla jsem to. Nenašla jsem ani gumu abych pogumovala blbosti jako otisky prstů a tak.
Zítra je téma jídlo, nejspíš ho ale nebudu kreslit ručně a plesknu ho v Sai. Ještě uvidím. Nestíhám nestačím, je toho na mě kapánek moc, ale jelikož sem "tohle" začala já tak nesmím zůstat pozadu! :D

1.Day 30drawing - yourself

8. července 2014 v 21:38 | Slečna Nikola |  Challenge
aneb já sama v pojetí mě a mé 6leté sestry která má ráda omalovánky -_- člověk se pižlá celej den u mamky s "portrétem" odejde na cigáro a když přijde sestra má zvesela vybarveno, čas nareslit nový sice byl, ale tohle mě docela zaujalo a donutilo mě přemýšlet nad tím jak by to vypadalo nakreslené kdybych byla slepá :D
Ne ale teď vážně, nenávidím kreslení portrétu sebe samy, nenávidím svůj kulatý obličej a velké oi a rty, to se prostě nakreslit nedá -_- hotovo tečka.

Tohle dílo se mi ale líbí, protože jak mám nakreslit sebe, hlavně když je člověk tak proěndlivý falešný a kdo ví co všechno, nejsem veselá, smutná, živá ani mrtvá, co jsem? Směsice pocitů barev a ničeho víc ....
Obrázek pod perexem.

1.Day 30letter - řekl jen, již brzy

8. července 2014 v 19:46 | Slečna Nikola |  Challenge

1 DAY : A LETTER TO YOUR SIGNIFICANT OTHER (OR FUTURE SIGNIFICANT OTHER)
1 DAY: DOPIS PRO DRAHOU POLOVIČKU (NEBO BUDOUCÍ DRAHOU POLOVIČKU)


Ahoj, milý...
Často vzpomínám na to jak se mi o tobě zdá. Na to jak mi po snech chodila neznámá siuleta muže, zahalená v temnotě, bez jména, bez tváře. Já čekajíc opodál, zkoumala jsem Tě a doufala, že odhalím tvé tajemství a zjistim kdo jsi. Nesčetněkrát jsem se Tě pokoušela dotknout, sundat ti tu masku, podívat se Ti do tváře a zjistit kdo jsi. Vzpomínám na chvíli kdy jsem jen tiše seděla na okraji chodníku a plakala. Ty jsi se jako stín vynořil odnikud a podal mi kapesník a ruku. Zvedl si mě ze země a v nicotném tichu se ozvalo "již brzy". Tak jsem vstala usmála se a doufala v tuhle chvíli. Dokud ses neobjevil znovu. Pomalu odhaluju tvou tvář a sním o tom kým doopravdy jsi. Jsi mi tak drahý jako já sama. Jsi má druhá polovina. Má drahá polovička. V době kdy píšu tenhle dopis Tě ještě neznám, ale postupně Tě objevuju. Zjevuješ se častěji a mlžný opar se pomalu rozpadá. Začínáš mít pevný tvar, začíná se Ti rýsovat tvář.
Znám Tě? Nebo se mi to snad jen zdá? Již brzy Tě poznám, cítím to. A život se změní, změní se k dobrému. Věřím tomu.
Je bláhové říct, že Tě miluji? Snad ne, jsi osud, jsi někdo koho milovat budu.
Jsi to co mi chybí....

S láskou N.

Sai -2- Wow charry

7. července 2014 v 22:22 | Slečna Nikola |  Malůvky
Tákže, sem zpátky se svým uměleckým cítěním :D
Když jsem měla dlouhou chvíli tak jsem si v Sai udělala něco jako sama sebe ve WoW. Logika?
Když jsem to ze srandy postla na FB, ozvalo se mi dalších pár lidí, že by chtěli taky, tak jsem se obětovala, řekla jsem si ty dvě hodinky mě nezabijou. Olala strávila jsem tím skoro dva dny + jedna bonusovka, takže ať nespamuju -> pod perexem

-INFO- 30 DAY DRAWING CHALLENGE

7. července 2014 v 19:37 | Slečna Nikola |  Challenge
Jelikož jsem tak trošku prej "umělecky nadaná", ale hodně to flákám, rozhodla jsem se i pro tuhle výzvu v kreslení.
Mám v plánu to vydržet ve všech kreativních bodech a povolím uzdu fantazie a budu malovat jak realistické (teda budu se snažit :D ) tak i manga, chibi a kdo ví co mě napadne :D
Budu kreslit jak pastelkama na papír, tak i v Sai a kdo ví co mě ještě napadne.
Opět začínám zítra.
dále už jen -Xday 30drawing-
Zde (pod perexem) jsou "témata na každý den"

-INFO- 30 DAY OPEN LETTER CHALLENGE

7. července 2014 v 19:29 | Slečna Nikola |  Challenge
Zdravím, dokopala jsem se k tmu že blog poslední dobu tak kapánek stávkuje, tudíš jsem se rozhodla pro challenge, bylo by super kdyby se kdokoliv přidal :)
Tato challenge spočívá v tom, že po 30následujících dnů (já začnu zítra) budu psát "dopisy".

Jelikož mám v plánu váce challenge tak tahle bude k nalezení pod články - Xden 30letter -
Zde(pod perexem) jsou jednotlivé dny:

Paint tool sai -- 1

2. července 2014 v 14:23 | Slečna Nikola |  Malůvky
takže přidávám mé první 3 pokusy v Paint tool sai (dále jen Sai).
Pro srovnání jeden z obrázků mám nakreslený i ručkně pastelkama.


Pár starších obrázků

2. července 2014 v 14:14 | Slečna Nikola |  Malůvky
Přidám sem pár obrázku takže aby mi to nespamovalo stránku perex.

Maluju, maluješ, malujeme!

2. července 2014 v 13:58 | Slečna Nikola |  Malůvky
Zdravíčko lidičky, po dlouhé době nemám depresivní náladu a rozhodla jsme se dát semnovou rubriku a začít zveřejňovat "mojí tvorbu", v uvozovkách je to protože moje fantazie má schvíle kdy se raději stopne a nic nedělá, tudáš maluju podle nějaké předlohy.
Nejsem v tom **zběhlík, tak prosím o schovívavost, ale případné rady si ráda přečtu.

**i když, asi bych trochu měla být, přece jen kreslím od útlého věku, mám za sebou rok Umělecko-průmyslové sklářské školy s oborem, malba skla. a tři roky oděvní školy obor něco ve smyslu švadlenky módní návrhářky, nebo nevím jak to popsat.

Kreslím převážně na papír, tužka, pastelky, protože jiné techniky mě moc nebaví.
Nebudu přež ty obrázky házet nějakou cenzurovanou kravinu aby bylo vědět že jsou moje kdyby je náhodou někdo chtěl šíit dál. Nejsou to přece jen takové skvosty abych si to nějak moc chránila, je to zcela na vaší osobě jestli jste takoví hajzli špatní .

Nedávno mi kamarádka doporučila Paint Tool Sai, program na malovaní v pc, nějak sme se k tomu nedostala a mám teprve tři obrázky, naprostý začátečník, ale docela mě to baví, takže se sem tam možna oběví i něco z toho, teď se omluvám za další článek, naspamuju tam pár obrázku.