2.Day 30letter - i ty zloduchu

10. července 2014 v 9:00 | Slečna Nikola |  Challenge
**Předem se omlouvám za pozdní dodání, napsáno to bylo už včera, bohužel jsem byla časově vyčerpána, proto to přidávám až teď**


I ty brute, aneb Nikolko,Nikolko

Dítě jedno prašivé, copak tys to zase vyvedla? Proč si to rozebrala na poslední šroubek? Proč si tu panenku ostříhala? Proč jsi jako oblíbenou hračku nakreslila pistol a né panenku jako tvé kamarádky?
Převážně všechny otázky smiřované na tebe byly v tomhle stylu. Byla jsi neskutečně, živé, protivné a zlé dítě. Ono hold když si vyrůstala v okruhu kluků už to asi jinak nešlo. Nechat si rozbít hlavu u kamenování bylo tvoje. Podruhé Ti to taky nevadilo? Potřetí když jsi musela na šití jsi ještě zvesela běhala za klukama a ukazovala jim ty dva stehy na hlavě. Máma moc nadšená nebyla když zjistila jí tehdy zmizely kondomy. Bylo Ti tehdy dvanáct a ona se bála nejhoršího. Možná se jí trošku ulevilo, možná taky ne, když Tě pak načapala v tom slavném bunkru v křoví s nafouklým kondomem na hlavě jak děláš na Kubu blbý ksychty a ten mezitím lije vodu do dalšího. Nesčetněkrát jsi provedla nějakou blbostm neustále si něco ztrácela.
Jen prosím, už nikdy nedělej to cos dělala jako dítě. Utíkat. Utíkala jsi před všim co se Ti nelíbilo, před každým kdo se na Tebe špatně podíval. Pamatuješ jak jsi tehdy v 7letech utekla z domu? Po cestě si ztratila boty, rozbila kolena, skoro tě srazilo auto na hlavní cestě a nakonec Tě stejně chytil soused policajt.
Čím starší jsi byla tím víc jsi se uklidnila ale stala jsi se samotářkou. Z toho veselého dítka co běhalo po venku a provádělo lumpárny z tebe byla zakřiknutá, věčně doma zavřená.
Poslední věc kterou bych ti vytkla je to tvoje žraní, v jedenácti jsi začala žrát jako prase a začala si tloustnout a já to odnáším do dneška :/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama