Maluju, maluješ, malujeme!

2. července 2014 v 13:58 | Slečna Nikola |  Malůvky
Zdravíčko lidičky, po dlouhé době nemám depresivní náladu a rozhodla jsme se dát semnovou rubriku a začít zveřejňovat "mojí tvorbu", v uvozovkách je to protože moje fantazie má schvíle kdy se raději stopne a nic nedělá, tudáš maluju podle nějaké předlohy.
Nejsem v tom **zběhlík, tak prosím o schovívavost, ale případné rady si ráda přečtu.

**i když, asi bych trochu měla být, přece jen kreslím od útlého věku, mám za sebou rok Umělecko-průmyslové sklářské školy s oborem, malba skla. a tři roky oděvní školy obor něco ve smyslu švadlenky módní návrhářky, nebo nevím jak to popsat.

Kreslím převážně na papír, tužka, pastelky, protože jiné techniky mě moc nebaví.
Nebudu přež ty obrázky házet nějakou cenzurovanou kravinu aby bylo vědět že jsou moje kdyby je náhodou někdo chtěl šíit dál. Nejsou to přece jen takové skvosty abych si to nějak moc chránila, je to zcela na vaší osobě jestli jste takoví hajzli špatní .

Nedávno mi kamarádka doporučila Paint Tool Sai, program na malovaní v pc, nějak sme se k tomu nedostala a mám teprve tři obrázky, naprostý začátečník, ale docela mě to baví, takže se sem tam možna oběví i něco z toho, teď se omluvám za další článek, naspamuju tam pár obrázku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama